Niedaleko pada adwokat od klienta – Dan Bilzerian Case

Kim jest Dan Bilzerian? Ci którzy nie wiedzą mogą wpisać w google/facebooku/instagramie i zobaczą, że Dan Bilzerian jest aktualnie z zawodu HULAKĄ. Tak HULAKĄ, bo słowo imprezowicz, celebryta, gwiazda zostały w jego kontekście użyte już tyle razy, że chciałem znaleźć inne słowo opisujące jego codzienne obowiązki. Sam o sobie mówi “Actor/Astronaut/Asshole and I play poker sometimes.”

Dla Tych, którzy ciągle nie są przekonani 3 zdjęcia:

ObrazekObrazekObrazek

 

I ten oto Jegomość zrobił któregoś dnia imprezę, podczas której, zrzucił jedną z dziewczyn z dachu budynku do basenu. O tak:

Obrazek

Pech chciał, że Janice Griffith złamała nogę, a jej adwokat skierował wezwanie do wypłaty odszkodowania do Dana. ALE DAN MA SWOJEGO ADWOKATA. ukrytego gdzieś na tym zdjęciu razem z Danem i Pam Anderson (jakżeby inaczej, to jego przyjaciel w podróży na imprezą do Vegas):

Obrazek

Mecenas TOM GOLDSTEIN – jest adwokatem, wspólnikiem kancelarii Goldstein & Russell w Waszyngtonie, specjalizuje się w występowaniu przed Sądem Najwyższym USA, jest też wykładowcą na Harvardzie, a wcześniej na Stanfordzie. Nie mam niestety wglądu do wezwania strony przeciwnej, ale mam odpowiedź mecenasa Goldsteina i oto ona:

Obrazek

Obrazek

ENJOY IT TO! I nie zrzucajcie nikogo w weekend z dachu podczas imprezy. Chyba, że Wasz adwokat jest tak szalony i kreatywny jak Wy 😉

Advertisements

One thought on “Niedaleko pada adwokat od klienta – Dan Bilzerian Case

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s